MÖBLER / Bord / Matbord 9985567
nr 998 5567
Matbord
med klaff, furu
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 november 2015
kl 19:57:57
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr